מעצבי הפנים המבטיחים של בניין ודיור: ליאת עברון

במשך חודש ארוך ניסינו להרכיב רשימה שתכלול את 55 המעצבים והאדריכלים שעוד נשמע עליהם לא מעט בעתיד. חלקם צעירים בגילם, חלקם צעירים ברוחם, חלקם בעלי הכשרה מקצועית רשמית וחלקם אוטודידקטיים אבל כולם חולקים את אותה השורה התחתונה: כולם נמצאים רגע לפני הפריצה הגדול וראויים לה לחלוטין: עוד תשמעו עליהם.

לכתבה המלאה

ליאת עברון – המעצבים המבטיחים

בתים מבפנים 2014: פנטהאוז מפתיע

נווה שאנן שלא הכרתם: דירת גג עם צבעים נועזים, מרפסות היקפיות ונוף יוצא דופן לקו הרקיע החדש של העיר. דירה בעיצובה של ליאת עברון המוצגת בבתים מבפנים 2014

לכתבה ב-Xnet

ליאת עברון – בתים מבפנים 2014

Xnet: איך מעצבים דירה בשני שלבים

לדירה הישנה בבניין לשימור ברחוב שלמה המלך במרכז תל אביב, בשטח של 69 מ''ר, נדרש שיפוץ כולל.. מעצבת הפנים ליאת עברון התבקשה לתכנן את השיפוץ כך שיתאים לשני "סיבובים": בשנים הקרובות הדירה תשמש את הילדים, וכאשר יחזרו ההורים לארץ היא תהפוך למעונם הקבוע. עברון חילקה מחדש את הדירה ותיכננה...

לכתבה המלאה

liatevron_shlomo2

לגור בתל אביב - ספר העיצוב של אורלי רובינזון וצילה ירון

דירת המעצבת ליאת עברון בספר לגור בתל אביב: אדריכלות, עיצוב, סגנון חיים.
"לב תל אביב... הסגנון, שאפיין כמעט כל דירה בתל אביב משנות ה-20 עד שנות ה-70 נעלם עם השנים, ולימים שב לתפוס את מקומו בזירת העיצוב"

לכתבה המלאה

TEL-AVIV2

Xnet: תפורה עליהם: דירה בשכונת שפירא בדרום תל אביב

מעצבת הפנים ליאת עברון ליוותה את בני הזוג כבר משלב היזמות. היא שינתה את תוכנית הדירה, 100 מ"ר שטחה, והתאימה אותה לצרכיהם... את המטבח תיכננה עברון במקומם של הסלון וחדר השירותים בתוכנית המקורית. הוא הורחב כדי לענות על אהבת הבישול של בני הזוג, שביקשו משטח עבודה גדול ככל הניתן...

לכתבה המלאה

ליאת עברון – דירה בדרום תל אביב

Xnet: הקסם נמצא בפרטים: דירת 87 מ''ר בתל אביב

"העקרונות: כבוד לסגנון התל אביבי המקורי של הבניין, שימוש בצבע ללא פחד ושילוב בין ישן לחדש, עם הרבה רהיטים משומשים. יחד עם הפתרונות המקוריים שמצאה ליאת עברון לצדדים המעשיים של החיים, התוצאה היא שיפוץ מדויק ומקסים..."

לכתבה המלאה

XNET

עוצרת נשימה: הדירה הכי תל-אביבית שיש

"סיפורן של שתי דירות מפוצלות, צפופות, ישנות וחיוורות בלב לבה של תל-אביב, שהפכו בעזרת עיצוב עם חיבה לוינטג' לדירה אחת מרווחת ולא חנוקה שתענוג לחיות בה. דירתה המקסימה והביתית של האדריכלית ליאת עברון..."

לכתבה המלאה

LIAT-EVRON-TLV

ליידי גלובס: רואים שקוף

בהשראת בית הזכוכית המיתולוגי של פיליפ ג'ונסון, בית בשרון בעיצובה של ליאת עברון משלב אומץ ותעוזה בעיצוב שלא מהסס לחשוף טפחיים. פורסם במגזין ליידי גלובס, גליון אוגוסט 2014

ליאת עברון – ליידי גלובס

עיצוב חלל המבואה - אתר mako בראיון עם ליאת עברון

לדפוק כניסה: עיצוב חלל המבואה אל תתפרעו עם שידה גדולה מדי, אבל תדאגו שאף אחד לא יפספס אותה; תצבעו קיר אחד כדי שהיא לא תשעמם; מראה זה מאסט, ולמה לא תמיד כדאי לתלות מתלה? כך תעצבו חלל כניסה שיעשה לכולם חשק לראות איך נראה שאר הבית. כי רושם ראשוני זה הכל

לכתבה המלאה

mako

כתבה באתר הדירה: "מהפך עיצובי ב-180 אלף ₪ בלבד"

"אמנם תקציב השיפוץ היה מוגבל, אך עם שפע התעוזה של הדיירים והפתרונות היצירתיים של המעצבת ליאת עברון, הפכה הדירה בכפר סבא לשיקית ומעוצבת עם ניחוח רטרו עדין. קבלו הצצה למהפך שעברה הדירה כולל פירוט עלויות השיפוץ"

לכתבה המלאה

d1

צבע צבע תרדוף - בבלוג של רונית כפיר ב-xnet

"אחת הדרכים הזולות ביותר לחולל שינוי גדול בבית היא להצטייד בפח צבע ומברשת. אז לפני שאתם בוחרים שוב בלבן לקראת החג המתקרב, הנה כמה רעיונות וטיפים לאמיצים שרוצים לגוון את החיים"

לכתבה המלאה

liat-evron-ronit

סיפור כיסוי: Look at mE

אביבית פורת , הרפדית מ'סיפור כיסוי' מגוללת בבלוג שלה את קורותיהן של זוג כורסאות שנבחרו לבית של שרון: "ליאת, מעצבת הפנים, בחרה עבור כל פרויקט הדירה של שרון בדים בדנדו... כל כך כיף לשלב בדים ולליאת יש עין ומגע של קסם.. לא כל אחד היה מצליח לשלב 3 בדים בכורסה אחת, אבל זה עובד! מוסיף עניין וקצת הומור"

לכתבה המלאה

lookatme

בנין ודיור - בתים מבפנים: ארבעה בתים שאסור לכם לפספס

"דירה אחת שמרכזת בתוכה את כל תל אביב. שתי דירות מפוצלות, קטנות וצפופות אוחדו למרחב אחד, יחד עם שיפוץ מקיף ומאתגר במיוחד... על העיצוב: ליאת עברון"

לכתבה המלאה

liat-evron-bvd