« »

צילום: שי אפשטיין

חדר הישיבות החדש הוצב בכניסה למשרד, במקום בו היו קודם חדרים סגורים. הוא מופרד מהכניסה בקיר זכוכית ובמערכת של תריסי רפפה שמאפשרים לשלוט ברמת החשיפה, בהתאם לצרכי הלקוחות.

צילום: שי אפשטיין

הקיר הראשי של חדר הישיבות חופה באריחי העץ היחודיים של Studio Itai Bar-On.

צילום: שי אפשטיין

צילום: שי אפשטיין

הכניסה למשרד. קונסולה דקה מבמבוק, (עבודה של אלינור בלומברג) קיר מחופה טפט ועבודת אמנות.

צילום: שי אפשטיין

הלקוח ביקש משרד שישדר איכות, רצינות וסולידיות, אבל גם יצרתיות וייחודיות. זהו מבט מכיוון הכניסה, אל חדר הישיבות ועמדת המזכירות. החלל הזה רוצף באריחים דמויי בטון בעלי טקסטורה עשירה.

צילום: שי אפשטיין

עמדת המזכירות, כולל עבודות הנגרות היפות, נותרו ללא שינוי מהעיצוב הקודם של המשרד. מה שעשיתי היה לבטל עמודים נוספים וארונות עליונים שסגרו על הפינה והסתירו אותה, להוסיף צבעוניות עדינה, שילוט ותאורה.

צילום: שי אפשטיין

עמדת המזכירות. עבודת הנגרות היפיפה היתה כאן קודם (של מי? מי יודע לספר לנו?). במהלך השפוץ פרקתי את כל הארונות העליונים שסגרו עליה והקטינו אותה. על קיר אחד הוצב הלוגו של המשרד, ועל השני הדפסים של שטרייכמן שהגיעו מאוסף פרטי. פרקט חדש שוהנח מסמן את ההפרדה בין אזור קבלת הלקוחות לאזורי העבודה - המשרדים של עורכי הדין.

צילום: שי אפשטיין

לפני השיפוץ, חלל הכניסה היה חשוך לגמרי, שכן הוא היה פנימי ולא הגיע אליו אור טבעי בכלל. הפתיחות והאווריריות של המערכת הזכוכיות וההצללה שינתה את התחושה באזור הכניסה וההמתנה באופן משמעותי

צילום: שי אפשטיין

חדרו של הבוס הורחב כדי לאפשר הצבת פינת ישיבה מרווחת בנוסף לשולחן העבודה. ספריות מעוצבות מבית Rack and tack נבחרו לכל המשרדים לאחסון קלסרים וספרים.

צילום: שי אפשטיין

פלטת הצבעים העמוקה של כחולים מעושנים, אפורים ושחורים ממשיכה גם בחדרים, כאשר השימוש בעץ מאזן אותה.

צילום: שי אפשטיין

חדר עו"ד טיפוסי במשרד. הספריה של Rack and Tack שומרת על מראה קליל ומדרני למרות כמות האחסון הרב שהיא מציעה. לחדרי עורכי הדין נבחרו הדפסים של אומנים ישראלים מבית Asufa - אסופה.

תכנית

תכנית המשרד לאחר השיפוץ.